Obložené mísy

Nevíte čím konkrétně Vaše hosty pohostit? Dejte jim na výběr a nechte si kompletní pohoštění dovézt až domů. V našich obložených mísách Praha naleznete opravdu vše. Od salámů, šunek přes kvalitní sýry až po zeleninu či nakládané dobroty. Nabízíme několik druhů obložených mís, ze který si vybere opravdu každý. V nabídce máme uzeninovou obloženou mísu, sýrovou obloženou mísu nebo třeba zeleninovou obloženou mísu. Pokud jste si z naší nabídky obložených mís Praha přesto nevybrali, tak nemusíte být zklamaní. Zašlete nám email nebo nás telefonicky kontaktujte a sdělte nám, jakou obloženou mísu Vám máme připravit. My Vám následně zašleme kalkulaci k obložené míse dle Vašich požadavků.

Co je vhodné k obloženým mísám?

Jako přílohu jsou nejlepší banketky – malé „rohlíčky“. Ty jsou k obloženým mísám jako dělané. Banketky můžete přikusovat spolu s čerstvými sýry a salámi, které budete mít připravené v našich obložených mísách.  Skvělou kombinací s našimi obloženými mísami, taktéž tvoří naše sladké dezerty a zákusky. Nejlepší je, aby Vaše pohoštění bylo celkově vyvážené. Chcete přeci, aby si na občerstvení, které jste zařídili, pochutnal opravdu každý.

Pokud si stále nevíte rady s pohoštěním pro hosty, tak se podívejte na naše webové stránky www.lumi-dobroty.cz, kde jsme za Vás problém alespoň částečně vyřešili tím, že jsme připravili několik kompletních balíčků pohoštění, ve kterých jsou zahrnuté jak slané dobroty, tak i sladké dobroty.

Buďte na oslavu připraveni a objednejte si občerstvení s předstihem

Využijte služeb e-shopu LUMI Dobrot a nechte si dovézt domů kvalitní a vždy čerstvé pohoštění na oslavu, firemní večírek či jinou událost. Obložené mísy, obložené chlebíčky, jednohubky, kanapky, ale i sladké dobroty jako dorty, dezerty a zákusky. To vše Vám v LUMI Dobroty můžeme připravit a dovézt až domů ve Vámi  požadovaný den na Vámi požadovaný čas, tak jak Vám to nejvíce vyhovuje.

Rozvoz Praha a okolí pro nás není žádný problém!

Více informací naleznete na webových stránkách www.lumi-dobroty.cz anebo www.chlebickypraha.cz