Obložené chlebíčky na objednávku

Máte domu pozvané hosty, ale nemáte čas jim připravit pohoštění? Časy, kdy sehnat čerstvé a kvalitní občerstvení byl problém, jsou dávno minulostí.  Dnes si vše můžete objednat snadno a rychle přes internet. S tím se Vám snažíme pomáhat i my z LUMI Dobrot. Přes náš internetový obchod objednáte vše rychle a snadno bez jediného problému. Celé pohoštění Vám následně přivezeme až domů.

Obložené chlebíčky na objednávku

Ano i obložené chlebíčky v našem sortimentu najdete. A to rovnou několik těch neoblíbenějších druhů. Všechny obložené chlebíčky připravujeme až na základě Vaší telefonické či internetové objednávky, abychom tak zajistili jejich absolutní čerstvost. Obložené chlebíčky si jednoduše vyberete v našem e-shopu, zašlete nám objednávku a my Vám je připravíme podle Vašeho přání.

Součástí objednávky Vašich obložených chlebíčků je samozřejmě i rozvoz po Praze a rozvoz po okolí Prahy. S námi se opravdu nemusíte o nic starat. Pouze vyplníte objednávku s dobrotami, na které máte chuť a my Vám je přivezeme v den a čas, který nám napíšete.

Máme pro Vás i další dobroty

Obloženými chlebíčky to u nás nekončí, ale spíše začíná. V sortimentu pro Vás máme obložené mísy, jednohubky, obložené bagety, ale také různé druhy dezertů a zákusků. Dorty u nás naleznete samozřejmě také.

Všechny tyto dobroty můžete snad a rychle objednat přes e-shop  LUMI Dobroty anebo se podívejte jaké druhy slaného pohoštění nabízíme na našich dalších webových stránkách – obložené chlebíčky.