Občerstvení pro vaše hosty

Je mnoho možností, jaké občerstvení zvolit pro vaši návštěvu, na oslavu nebo na párty. Ne vždy se vám podaří takové občerstvení, aby chutnalo všem hostům nebo účastníkům oslavy. V našem sortimentu proto naleznete velký výběr občerstvení pro hosty, ze kterého si zajisté vyberete.

Jaké pohoštění zvolit?

Sladké, slané nebo oba druhy pohostění? Tuto otázku si zajisté zvolí každý z nás. Určitě nechcete, aby návštěva o vašem pohoštění řekla, že není dobré. Proto v naší nabídce občerstvení pro návštěvu nebo na oslavu nabízíme vždy čerstvé výrobky a zárověň široký výběr sladkého i slaného pohoštění. Mezi našimi dobrotami naleznete obložené chlebíčky, kanapky, obložené mísy, zákusky a dezerty, narozeninové dorty a mnoho dalších dobrot, které jsou vhodné na oslavu narozenin nebo na firemní večírek.

Běžně doporučujeme cca 3 kanapky na osobu nebo 1-2 obložené chlebíčky a jeden větší zákusek. Případně cca 3 minidezerty. Vše ale záleží na tom, co konkrétně preferujete, o jakou oslavu či akci se jedná a kolik pořádných jedlíků na ní bude.

Občerstvení pohodlně až k vám domů

Doba, kdy jste museli chodit po cukrárnách, lahůdkářstvích a dlouze vybírat, jaké dobroty zvolíte pro vaše pohoštění, je minulostí! Nyní si občerstvení můžete objednat z pohodlí vašeho domova. Na našem e-shopu LUMI Dobroty máte veškeré občerstvení na jednom místě.

 

 

Občerstvení rozvážíme vždy čerstvé, v čas a na termín, který si zvolíte. Rozvoz je především Praha a okolí. Objednat si občerstvení až k vám domů nikdy nebylo jednodušší!